OBCHODY I DNIA WIOSNY

p3210005

21 marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tego powodu, jak co roku, w naszej szkole SU zorganizował wspólne obchody. W zabawach i konkurencjach uczestniczyli, oprócz uczniów, nawet sami nauczyciele! Ważnym elementem dnia był konkurs przebierańców, w którym wielu uczniów wzięło udział.

Z ogromną aprobatą spotkała się szkolna "Familiada", w której udział wzięł dwie drużyny.

p3210080RODZINA NAUCZYCIELI w składzie:

P. Stawiarska

P. Kaszuba

P. Kryzińska

P. Rafalska

P. Stachura

oraz RODZINA UCZNIÓW:p3210072

Aleksandra Garbala (Ib)

Natalia Góra (IIIb)

Natalia Kurek (IIb)

Mikołaj Podzielny (IIIa)

Bartosz Stępień (IIIc)

Po długich i emocjonujących rozgrywkach zwyciężyli NAUCZYCIELE.

W trakcie uroczystości rozegrano zabawy ruchowe gimnazjalistów, a także uczniów szkoły podstawowej; przedstawiono kilka ciekawostek o wiośnie oraz uhonorowano klasę, która tego dnia miała najwyższą frekwencję.

Trofeum "Miotła antywagarowicza" trafiło w ręce uczniów klasy IIIA. Nagroda należała się im, ponieważ frekwencja klasy wynosiłą aż 84,62%!

Ogłoszony wcześniej konkurs na najlepsze przebranie nie został rozstrzygnięty, gdyż zbyt trudno byłoby wyłonić zwycięzce wśród tylu ciekawych i zaskakujących pomysłów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się taką imprezę zorganizować i będzie ona równie atrakcyjna jak tegoroczna!